neverland
22 بهمن 1401 - 13:56

تجدید بیعت ۴۴ ساله مردم اردبیل با آرمان‌های انقلاب

اردبیل- مردم اردبیل پس از ۴۴ سال بار دیگر با حضور در خیابان‌ها و سر دادن شعارها با آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل تجدید بیعث کردند.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها- نسرین آذرکیش: چهل و چهار سال پیش در چنین روزی ملتی خسته از جور و ستم حکومت پادشاهان دست به اعتراض زدند و سرانجام با وحدت کلمه و اراده‌ای آهنین توانستند استقلال و آزادی را برای این کشور به ارمغان بیاورند که امروز بتوانند نظاره‌گر روز خوب پیروزی و بهاری جاودان باشند.

پس از ۴۴ سال مردم بصیر و آگاه اردبیل بار دیگر از صبح امروز قبل از آغاز راهپیمایی با حضور گسترده و همزمان در سراسر کشور در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت کردند و با سر دادن شعارهایی بار دیگر حماسه بی‌نظیر را به رخ جهانیان کشاندند.

حضور حماسی مردم در راهپیمایی باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حال و هوای متفاوتی داشت، چرا که بعد از چند سال از شیوع بیماری کرونا دوباره شاهد حضور مردم در صفوف راهپیمایی بودیم و این حضور در سراسر میهن اسلامی ایران برای عموم مردم و سیاست‌مداران دنیا، معنایی متفاوت داشت که برای دوستان مایه نشاط و امید و برای دشمنان این انقلاب مایه یأس و ناامیدی است.

شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور گسترده در این راهپیمایی بار دیگر به دشمنان اعلام کردند که راه سیدالشهدای جبهه مقاومت حاج قاسم ادامه خواهد داشت و دشمنان و توطئه‌گران با جنگ‌های، فرهنگی، نظامی و اقتصادی نخواهند توانست خللی در اراده پولادین مردم ایران ایجاد کنند.

تجدید بیعت ۴۴ ساله مردم اردبیل با آرمان‌های انقلاب

همچنان پای انقلابمان هستیم

دانش آموز مقطع راهنمایی اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: ما امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن به آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها نشان می‌دهیم که همچنان پای انقلاب هستیم و هیچ چیزی نمی‌تواند ما را از انقلابمان و دستاوردهایی که ۴۴ سال گذشتگان ما برای آنها زحمت کشیده‌اند، دور کند.

رضایی افزود: ما با وجود سردی هوا به عشق انقلاب، رهبر معظم انقلاب و نظام اسلامی به صحنه آمده‌ایم تا بار دیگر به دشمنان نظام و انقلاب اسلامی نشان دهیم که راه انقلاب ادامه دارد.

امروز آحاد مختلف مردم استان از پیر و جوان، زن و مرد، دانش آموز و دانشجو، کارمند و بازاری همه و همه یک دل و یک صدا و متحد برای خلق حماسه حضور و تجدید پیمان با انقلاب و رهبری به میدان آمده بودند.

مرد مسن شرکت‌کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در اردبیل نیز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، افزود: امروز روز جشن پیروزی انقلاب اسلامی، پیروزی حق بر باطل و تثبیت حقانیت ملت ایران بود که ما نیز همگام با ملت ایران اسلامی به خیابان‌ها آمدیم تا این روز بزرگ را جشن بگیریم.

تجدید بیعت ۴۴ ساله مردم اردبیل با آرمان‌های انقلاب

وحدت و همدلی مهمترین شاخصه راهپیمایی امروز بود

وی با اشاره به اینکه مهمترین شاخصه راهپیمایی امروز وحدت و همدلی ملت ایران است، افزود: همگان با در دست داشتن نشان ملی خود امروز به خیابان‌ها آمدند تا تداوم‌بخش انقلاب دیرینه اسلامی ایران باشند.

پیرزن ۷۵ ساله اردبیلی نیز که علی‌رغم سردی هوا و کهولت سن با در دست داشتن عکس امام راحل به میدان شریعتی اردبیل آمده بود و از شور و حال خود برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سخن می‌گفت، بیان کرد: ما برای به دست آوردن انقلاب اسلامی ایران تلاش زیادی کرده‌ایم و به این راحتی آن را از دست نمی‌دهیم.

امروز اردبیل حال و هوای خاصی به خود گرفته بود و همزمان با سراسر کشور مردم ولایتمدار استان اردبیل با لبیک‌گویی به فرامین امام خامنه‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شرکت کردند و وحدت و همدلی خود را به رخ دنیا کشیدند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1033349